Minust

Minu nimi on Tiina, fotograafia on minu kirg, töö ja hobi.  

Olen oma elus läbinud erinevaid etappe, matemaatikast tantsimiseni, mis on kõik olnud parim ettevalmistus fotograafiks kasvamisel. Tõelise äratundmiseni, et fotograafiast saab minu töö ja armastusjõudsin alles mõned aastad tagasi, kui hakkasin intensiivselt fotograafiat õppima. Olen õppinud mitmete oma ala parimate fotograafide koolitustel ning läbinud erinevaid kursuseid Eestifoto stuudios, millest on tänaseks saanud minu kodustuudio.

Minu elu läbivaks jooneks on olnud tants, hakkasin tantsima juba varases lapsepõlves, olen tegelenud võistlustantu, balletti ja showtantsuga. Tantsust tuttav naiselikkus, sensuaalsus ja seksikus on saanud ka minu lemmikteemadeks fotograafias. Nii leiab mind tihti pildistamas muude teemade kõrval ka just akti ja buduaari sessioone.

Minu tehtud persooni- ja moepilte on ilmunud ajakirjades „Anne&Stiil“ , „Iluguru“ ning „Mood“. Mitmed pildiseeriad on ilmunud koos tuntud moeblogija Stella K.Wadowskiga erinevates blgogides. Ning loomulikult suurem osa minu töödest jõuab eraklientide kodude seintele ja albumitesse.

Elu on kaunis, kutsun Sind seda endaga jäädvustama! Karta pole vaja, teen sulle kaamera ees olemise mõnusaks ja mugavaks ning põnevaks kogemuseks!

me.jpg